نعمت امام را قدر بدانید که هر چه داریم از وجود رهبر است+تصاویر

9 آبان 93-16:06

اگر شهادت نصیبم شد ،سلام گرم مرا به همه رزمندگان و امت شهید پروربرسانیدوبه همگان سفارش می کنم که نعمت وجود امام و رهبر را قدر بدانید

http://upload7.ir/imgs/2014-10/62265827119412733737.jpg
دیار علویان صفحه ای از تاریخ ازیاد نرفتی این کشور است که دلاورمردانش از همین روستاها و شالیزارها و کوچه پس کوچه های شهرهای دور نزدیک بخشی ازتاریخ عظیم وتمام نشدنی دفاع هشت ساله ی این کشور امام زمان را رقم زده اند،جوانان ،نوجوانان و پیرمردانی که تاریخ ،حسرت صلابت واخلاص شان را می خورد و تکرارشان بعید به نظر می رسد،در ادامه ذکر وصیت و زندگی نامه فرمانده شهید سید صمد قربان پور  به مناسبت بیست و نهم  مهر ،سالروز عروجش تقدیم مخاطبان گرامی می شود.


سردار شهید سید صمد قربانپور در سال 1335در خانواده مذهبی در گنج‌افروز بابل پا به عرصه وجود گذاشت. شهید فرزند ارشد خانواده بود. شهید مقاطع ابتدائی و راهنمایی را گذراند و موفق به كسب سیكل شد. سردار قربانپور در تاریخ 1353/05/12 با خانواده‌ای معتقدو متدین وصلت نمود كه ثمره این ازدواج فرخنده چهار فرزند بوده است. ایشان از سن 20 سالگی تا زمان شهادت به شغل سد‌بندی ساختمان اشتغال داشت.

سردار شهید قربانپور در هنگام جنگ همواره حضـوری فعـال در جبهه نبرد داشت و مسئولیت جانشین گردان را هم بر عهده داشت. سردار شهید سید صمد قربانپور گنجی سـرانجام در تاریخ 1362/07/29 در عملیات والفجر 4 در منطقه مریوان  بر اثر برخورد تركش به سر به درجه رفیع شهادت نائل شده.

پیکر پاکش در گلزار شهدای پائین‌گنج‌افروز به خاك سپرده شد.

فرازهائی از وصیتنامه

بسم الله الرحمن الرحیم

وبعد اینجانب سید صمد قربانپور گنجی فرزند سیدمحمد در کمال صحت وسلامت ،بعد از شهادت به وحدانیت حق تعالی و نبوت جمیع پیغمبران الهی  و خاتمیت حضرت محمد (ص) و امامت علی ابن ابیطالب  (ع) وصیت می کنم :

اگر شهادت نصیبم شد ،سلام گرم مرا به همه رزمندگان و امت شهید پروربرسانید.

به همگان سفارش می کنم که نعمت وجود امام و رهبر را قدردانی کنند  و هیچ گاه امام را از دعای خیر فراموش نفرمایند که هرچه نعمت داریم از وجود رهبر انقلاب مان می باشد .

به فرزند دلبندم سفارش می کنم که مصمم باشند تا پیروزی قدس عزیز تداوم بخش راه شهیدان انقلاب اسلامی باشند.

والسلام

روحمان با یادش شاد با ذکر صلوات

گزارش:سیدهاشم موسوی نژاد


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات