ما کشته نمی شویم که یکی به ریاست برسد، بلکه کشته می شویم تا مکتب و قرآن حکومت کند

15 مهر 93-14:48

ما کشته نمی شویم که یکی به ریاست یا حکومت برسد بلکه برای این کشته می شویم که مکتب حکومت کند؛ برای این کشته می شویم که قرآن حکومت کند و برای این کشته می شویم که قانون الله حکومت کند، ‌ما فقط قربانی هدف مقدسمان می شویم.

http://8pic.ir/images/uzny1yop6xtnfcbtm3o6.jpg
لشکرعرشی 25 کربلا صفحه ای از تاریخ ازیاد نرفتی این کشور است که دلاورمردانش بخشی ازتاریخ عظیم وتمام نشدنی دفاع هشت ساله ی این کشوررا رقم زده اند،جوانان ،نوجوانان و پیرمردانی که تاریخ ،حسرت صلابت واخلاص شان را می خورد و تکرارشان بعید به نظر می رسد، مردان مردی که به لذتهای حلال این دنیائی پشت پا زدند وآسمانی شدند. در ادامه زندگی نامه و فرازهائی از وصیتنامه  سردارشهید حشمت الله اسدی شیاده  فرمانده گردان رزمی لشکر25 کربلا به مناسبت ایام شهادتش تقدیم مخاطبان گرامی می شود.

سرآغاز تا شهادت

حشمت الله اسدی در سال۱۳۳۲ در روستای  شیاده از توابع بابل در خانواده ای مذهبی بدنیا آمد و پس از رسیدن به سن هفت سالگی به مدرسه رفت و کلاس اول و دوم را در مدرسه ای مجاور محله با آن گرفتاری و زحمت به پایان رسانید و بعد از آن همراه خانواده به شهر آمل آمدند و تا ششم ابتدایی را در شهر آمل به تحصیل مشغول بود و در همان دوران کودکی علاقه شدیدی به قرآن داشت.

قرآن را به خوبی فرا گرفت و پس از آن دوره دبیرستان را در شهر تهران بکار کردن و برای خرج روزانه خود بپایان رسانید و پس از پایان دوره ی متوسطه به زبان انگلیسی پرداخت و دوازده ترم زبان خارجه را خواند و در همان موقع روزها کار می کرد و شب درس می خواند، مزد روزانه ی خود را که دریافت می کرد نصف آنرا خرج خود و بقیه را بین فقرا و همچنین به آوارگان فلسطین تقسیم می کرد.

انقلاب شروع شد  و ایشان با شرکت در تظاهرات خیابانی قم و تهران بخصوص در شهریور فعالیت می کرد. با شوق و علاقه ای که به اسلام داشت به عضویت سپاه پاسداران آمل درآمد و تعلیمات نظامی را در سپاه گذراند و به او ماموریت داده شد که به سیستان و بلوچستان برود و سه ماه نیز در آنجا بود ، از آنجا به جبهه آبادان می رود و مدت سه ماه در آبادان مشغول خدمت بود  که در تاریخ ۵/۷/۱۳۶۰ در موقع شکستن حصرآبادان به درجه ی شهادت نائل گشت و طبق وصیت نامه ی خویش در بهشت زهرا در کنار دیگر شهدا بخاک سپرده شد.

فرازهائی از وصیتنامه سردار شهید حشمت الله اسدی

کاش بعد از کشته شدن زنده می شدم

کاش بعد از کشته شدن زنده می شدم و تا انقلاب جهانی حضرت مهدی(عج) خدمت و فداکاری می کردم، افسوس، ‌افسوس، و هزار افسوس آخر ما بایستی با خونمان زمینه را آماده کنیم برای انقلاب جهانی حضرت مهدی(عج)، اخر انقلاب ایران طلوع انقلاب حضرت مهدی (عج) است، آخر انقلاب جهان مهدی موعود نزدیک است.

مسلمین قدر این انقلاب و امام را بدانید،برادران پاسدار قدر این سپاه پاسدار را بدانید، این سپاه اساس ارتش حضرت مهدی (عج) است.

این است زندگی حسینی ما

ما پاسداران اسلام لبیک به حسین زمان، خمینی کبیر گفته به هر کجا که لازم باشد برای جانفشانی حاضر هستیم، این است زندگی حسینی ما. ما پاسداران که از درون ملتمان برخاسته ایم برخلاف گروه هایی که فقط شعار می دهند، ‌شعار امپریالیست و ضد امپریالیست می دهند، گروه های مجاهدین خلق (منافقین خلق ) و فدائی خلق ( فدائی کاخ سفید و کاخ کرملین ) که شعار امپریالیست و ضد امپریالیستشان به آسمان ها رفته ولی تا به حال برای ملت ما ثابت شده است که این ها آب توی آسیاب امپریالیست ها می ریزند و هدف آنها را دنبال می کنند و هدفشان جز سقوط جمهوری اسلامی نبوده و نیست.

آی ضد امپریالیست ها! کجائید که امپریالیست از غرب و جنوب به مملکت عزیز ما‌ و تجاوز به اسلام عزیز ما کرده؛ مرگ بر شما باد مرگ بر شما ای ضد امپریالیست های کاذب. سیمای شما را ملت ایران دیده است، شما خائن به ملت ایران هستید؛ ‌شما دشمن دین مقدس ما هستید؛ شما دشمن خمینی، امام عزیز ما هستید؛ شما دشمن مکتب اسلام عزیز ما هستید.

ما برای این کشته می شویم که مکتب حکومت کند

یک پیام به برادرانم در سپاه این است؛ ما کشته نمی شویم که یکی به ریاست یا حکومت برسد بلکه برای این کشته می شویم که مکتب حکومت کند؛ برای این کشته می شویم که قرآن حکومت کند و برای این کشته می شویم که قانون الله حکومت کند، ‌ما فقط قربانی هدف مقدسمان می شویم.

یاد آن روزهای سرخ آسمان بخیر ( روزهای آزادی، روزهای زندگی حسین وار) ما وارث آن خون ها می باشیم  و نمی توانیم و نبایستی جز خط سرخ خون شهدا، در خط دیگری حرکت کنیم و یا در مقابل خطوط انحرافی ساکت باشیم. سکوت برای ما خیانت است،‌ خائن بودن به خون شهدا می باشد. ما بایستی همان راهی را برویم که شهدا پیمودند در راه سرخ، در راه مکتب، برای مکتب.

مهدی بیا که خورشید انقلاب تو طلوع کرده

مهدی بیا که جهان به ظلمت فرو رفته، مهدی بیا.

مهدی بیا که مستضعفین از ظلم به تنگ آمده، مهدی بیا.

مهدی بیا به نجات مستضعفین، مهدی بیا.

مهدی بیا که جهان به انتظار تو نشسته، مهدی بیا.

مهدی بیا که ما آماده ایم، مهدی بیا.

مهدی بیا که شیعیان آماده اند، مهدی بیا.

مهدی بیا که مسلمین آماده اند، مهدی بیا.

مهدی بیا به نجات ما، مهدی بیا.

مهدی بیا انقلاب جهانی کن، مهدی بیا.

مهدی بیا که اساس ارتش تو ( سپاه پاسداران ) پایه گذاری شده است، مهدی بیا.

مهدی بیا که ارتش دلیر تو ( سپاه پاسداران ) جان برکف گوش به فرمان تواند، مهدی بیا.

مهدی بیا که ارتش دلیر تو ( سپاه پاسداران ) مجهز به سلاح ایمان است، مهدی بیا.

مهدی بیا که خورشید انقلاب تو در ایران زمین طلوع کرده، مهدی بیا.

روحمان با یادش شاد با ذکر صلوات


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic