اماما تو با آن همه بزرگی ات در قلب کوچک من جای داری/ امام زمان امروز ما ولی فقیه است

6 مهر 93-16:36

امام زمان امروز ما ولی فقیه است ،این بزرگوار است که میتواند رهبری خوبی برای شما باشد و به فکر آخرتتان باشد.
http://upload7.ir/imgs/2014-09/12842929976071660710.jpg
شهید عزیز منصور کاویانپور ایستاده نفر دوم از چپ
لشکرعرشی 25 کربلا صفحه ای از تاریخ ازیاد نرفتی این کشور است که دلاورمردانش بخشی ازتاریخ عظیم وتمام نشدنی دفاع هشت ساله ی این کشوررا رقم زده اند،جوانان ،نوجوانان و پیرمردانی که تاریخ ،حسرت صلابت واخلاص شان را می خورد و تکرارشان بعید به نظر می رسد، مردان مردی که به لذتهای حلال این دنیائی پشت پا زدند وآسمانی شدند مردانی که آبروی ملت ما در پیشگاه خداوند و پیغمبرانند ، شهدائی که وارث بغض های فرو خورده اند و واژه ها  طاقت اوصاف حالاتشان را ندارد، درادامه زندگی نامه و فراز هائی از وصیت روشنگرانه شهید منصور کاویانپوربه مناسبت ایام شهادتش تقدیم مخاطبان گرامی می شود:

از آغاز تا پرواز به ملکوت

درسال 1342 در روستای كاسگرمحله شهرستان نور چشم به جهان گشود.او همچون سایركودكان روستا با طنین آوای پرندگان و حركات موزون شاخسار درختان وشالیزارها مأنوس شد وقتی پای در كوچه‌پس كوچه‌های محل نهاد دست دوستی در دستان كودكان محل گذاشت.

كم‌كم او نیز با بازی‌های مختلف آشنا شد به ویژه فوتبال كه خیلی علاقه داشت. با گذشت ایام منصور نیز راهی مدرسه شد روزهای خوش تحصیل و كسب دانش برای او نیز مانند سایر دانش‌آموزان خاطرات تلخ و شیرینی را به همراه داشت. منصور تا كلاس سوم راهنمایی درس خواند و همزمان با اوج‌گیری مبارزات مردمی او نیز با شركت در راهپیمایی‌ها و مراسم مذهبی و با پخش اعلامیه فعالیت‌های مذهبی و دینی خودش را آغاز نمود و علی‌رغم سخت‌گیری‌ خانواده لحظه‌ای تردید به خود راه نداد و استوار و محكم در مسیری كه انتخاب كرده بود كوشا و مصصم قدم برمی‌داشت.

خوش اخلاق ،متعهد ومسئولیت پذیر

 بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به لباس سبز پاسداری برتن کرد تا در صف یاران حضرت صاحب قرار گیرد . منصور فردی بسیار خوش‌اخلاق، متعهد، و مسئولیت‌پذیر بود. به پدر و مادرش با توجه به تفاوت نظرات فكری بسیار احترام می‌گذاشت و چهره او از سربزیری و مظلومیتش همیشه برای همه آشكار بود. منصور در سن 20 سالگی ازدواج كرد و فقط2 سال با شریك زندگی‌اش هم خانه بود و در همین مدت كوتاه نیز اغلب در جبهه‌های نبرد حضور داشت.

شهادت در هور العظیم

آخرین باری كه برای مرخصی به منزل آمده بود گویا می دانست كه باید وداع كند صحبتهایش با همسرش سفری بی‌بازگشت را توصیف می‌كرد سرانجام منصور كاویان‌پور در ساعت 21 مورخ 23/6/1364 در هورالعظیم در حالیكه سوار برقایق بود مورد اصابت موشک قرار گرفت  و با بدن خونین به وصال مولایش رسید.

فرازهائی از وصیت ملکوتی شهید منصور کاویانپور

چه دلسنگ است کسی که تنش به لرزه در نیاید

وَلاَ تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُواْ فِی سَبِیلِ اللّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْیَاء عِندَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ//// لَوْ أَنزَلْنَا هَذَا الْقُرْآنَ عَلَى جَبَلٍ لَّرَأَیْتَهُ خَاشِعًا مُّتَصَدِّعًا مِّنْ خَشْیَةِ اللَّهِ وَتِلْكَ الْأَمْثَالُ نَضْرِبُهَا لِلنَّاسِ لَعَلَّهُمْ یَتَفَكَّرُونَ

بادرود و سلام خدمت نائب بر حقش امام امت  ودرود و سلام خدمت ارواح پاک و مقدس شهدای انقلاب اسلامی زمینه ساز انقلاب جهانی امام زمان ودرود سلام خدمت خانواده شهدا و امت حزب الله واقعی و روحانیت در خط امام ،روحانیتی که پشتیبان انقلاب اسلامی به رهبری قاطع و هوشیار حضرت امام بوده اند و وصیت خود را بنام آنکه یادش  هستی آفرین و شادی دل مومنان است شروع می کنم .

چند کلمه ای خدمت امت غیور و شهید پرور که جائی رابرای گفتن نگذاشتند ،من کوچکتر از آنم که برای آنان چیزی بگویم و به عنوان فرزندی کوچک از شما امت حزب الله درد و دلی را با شما بر روی کاغذ با قلم بیان می کنم چه دلسنگ است کسی که با گفتن آیه هاتی بالا تنش به لرزه در نیاید و از خود بیخود نشود.

امام زمان امروز ما ولی فقیه است

امام زمان امروز ما ولی فقیه است ،این بزرگوار است که میتواند رهبری خوبی برای شما باشد و به فکر آخرتتان باشد.

آیا فردا که از این دنیا می روید چیزی برای آخرت جمع آوری کرده اید که در پیشگاه خدا و پیامبران و امامان و مومنین شرمنده نباشید ،آیا فردای قیامت چیزی دارید که در مقابل علی اکبر و علی اصغر حسین (ع) بگذاری ،در جواب خانواده های شهدا و یتیمان شهدا چه جوابی خواهید داد.

که در کشورت جنگ باشد ،جنگ بین حق و باطل  ،دشمن  به آب و خاک و ناموس و از همه مهمتر به دینت حمله کند ،در جای گرمی باشی چه جوابی خواهی داد.

هیچ لحظه از یاد خدا غافل نباشید که دشمن از همان فرصت استفاده خواهد کرد.

امت حزب الله خداوند هرلحظه بندگانش را به امتحان می کشاند و این جنگ و دیگر مسائل این انقلاب امتحان بزرگی است بر ملت ما که الحمدالله شما امت حزب الله از این امتحان الهی خوب بر آمدی.

و با عزم و رزم مسمم تان مشتی محکم بر دهان یاوه گویان زده اید و از این پس خواهید زد.

در 14 قرن پیش مردم سخت مشتاق امام حسین و نائبش مسلم بن عقیل بودند ولی دیدید  در صحنه جنگ نه تنها یاورش نبودند بلکه با ایشان به جنگ برخواستند .

ولی در این قرن امت مسلمان یکپارچه سخت مشتاق ظهور حضرتش یعنی امام زمان می باشند  و از نائب به حق و شایسته او یعنی امام روح الله به سختی حمایت و پشتیبانی می کنند.

اماما تو با آن همه بزرگی ات در قلب کوچک ما جای داری 

چقدر فرق بین این مردم و آن مردم است و ما باز اعلام می کنیم که اماما تو با آن همه بزرگی ات در قلب کوچک ما جای داری  و ما کوفیان نیستیم که ترا تنها بگذاریم و این امت چقدر فرق دارد با امت 14 قرن پیش ،آن مردم به جنگ با امام خود رفتند ولی این امت امام و نائب خود را از جان و مال و فرزند خود عزیزتر داشتند و یکپارچه با تمام ابر قدرتها به جنگ پرداخته تا زمینه سازی کنند برای انقلاب جهانی امام زمانشان.

و استکبار بداند که در مقابل این ملت با رهبری امام عزیز هیچ غلطی نمی تواند کند واستکبار بداند که در مقابل تحریمهای اقتصادی شعار فرزند رمضانیم و در مقابل تحریم نظامی شعار فرزند عاشورائیم را سرخواهیم داد و این ملت با رهبری امام خمینی مشتی بر شما خواهد زد که از جایتان بلند نشوید.

ملتی که شهادت را بزرگترین افتخار بداند شکست نخواهد خورد

پدر ومادرم این را بدانید که آرزوی اول من شهادت و بعد زیارت قبر ابا عبدالله و زیارت چهره نورانی وثلاله پاک زهرا (س)یعنی امام روح الله می باشدو اگر شهید شهدم سلام من و دیگر شهدا را به او برسانید و به او بگوئید هنوز هم کسانی هستند که با نام خدا و بیاد شهدا همراه با تو با کفار می جنگند و شعار جنگ جنگ تا پیروزی سر می دهند

برادران پاسدارم نماز شب را به پا دارید

مادرم اول از شما شفاعت خواهم کرد ،پس تو مرا ببخش و شیرت را حلالم کن

برادران و خواهرانم تا خون در بدن دارید از امام و ولایت فقیه دفاع کنید و گوش بفرمان امام باشید که رضای خدا در آن می باشد.

و ای برادران پاسدارم که امام به شما افتخار می کند و در جمله ای می گوید که ای کاش من هم پاسدار بودم، سعی کنید...

نماز شب را به پا دارید.

خدایا خدایا تا انقلاب مهدی امام امت را حفظ بفرما

اسران ایرانی که در زندانهای بغداد که اسوه از زندگانی امام هفتم می باشند بدست توانمند رزمندگان آزاد بفرما

فرزند کوچک شما منصور کاویانپور

ساعت 11 شب 8/2/63

روحمان با یادش شاد با ذکر صلوات


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات