تبلیغات
رزمندگان مهدی - توصیه شهید شمالی به کشاورزان و دست اندرکاران: دانه گندم کشاورزان ما تیری است برحلقوم آمریکا

توصیه شهید شمالی به کشاورزان و دست اندرکاران: دانه گندم کشاورزان ما تیری است برحلقوم آمریکا

26 شهریور 93-13:55

وقت اذان مغرب نزدیک بود ،حسن با دلی پر از درد ،ذلت وخواری ابر قدرتها را آرزو کرد و گفت :دوست دارم زمانی را ببینم که کشاورزان ،دست آمریکا را از کشورهای اسلامی قطع کنند
دیار علویان صفحه ای از تاریخ ازیاد نرفتی این کشور است که دلاورمردانش از همین روستاها و شالیزارها و کوچه پس کوچه های شهرهای دور نزدیک بخشی ازتاریخ عظیم وتمام نشدنی دفاع هشت ساله ی این کشور امام زمان را رقم زده اند،جوانان ،نوجوانان و پیرمردانی که تاریخ ،حسرت صلابت واخلاص شان را می خورد و تکرارشان بعید به نظر می رسد،در ادامه ذکر وصیت ،زندگی نامه و خاطره ای پاسدار شهید حسن یخکشی به مناسبت ایام عروجش تقدیم مخاطبان گرامی می شود:

شهید حسن یخکشی در آغازین روزهای مهر ماه سال 37 در روستای یخکش در خانواده ای متدین چشم به جهان گشود ،شهید حسن بعد از گرفتن دیپلم وارد سپاه شد  و در عملیاتهای مختلف حضور فعال داشت تا سرانجام در تاریخ هفتم شهریور سال 60 در کمین اشرار منطقه زاهدان مظلومانه به شهادت رسید.

حسن تقی پور دوست شهید نقل می کند:

دانه گندم کشاورزان ما تیر برحلقوم آمریکاست

غروب بود و با دوستان مشغول صحبت بودیم ،موضوع بحث به جهانخواران و دشمنان اسلام رسید.

وقت اذان مغرب نزدیک بود ،حسن با دلی پر از درد ،ذلت وخواری ابر قدرتها را آرزو کرد و گفت :دوست دارم زمانی را ببینم که کشاورزان ،دست آمریکا را از کشورهای اسلامی قطع کنند ،به خدا سوگند دانه ی گندمی که بدست کشاورز مسلمان حاصل شود ،تیری است بر حلقوم آمریکای جهانخوار .

فرازهائی  از وصیت نامه شهید حسن یخکشی

هنوز هم یک عده حالیشان نیست که امام کیست

هنوز هم یک عده حالیشان نیست که امام کیست و انقلاب اسلامی چیست امت اسلامی بدانید هر چه قدر ابر قدرتهای شرق و غرب و منافقین داخلی کوشش کنند تا بتوانند ضربه ای به انقلاب اسلامی ما بزنند ما مردن را  بالا تر از سازش با آنها می دانیم!

به خدایم قسم انقلاب اسلامی ما ضربه پذیر نیست اگر اندکی به خود آیید و حرکت کنید چون تمامی ملت ما با هم هستیم از بچه پنج ساله تا مرد و زن پیر آنها هر چه سپاهیان ما را سر از بدن جدا می کنند و طفل سه ساله ما را سر از بدن جدا می کنند و طفل سه ساله ما را بکشند و در بدن مرده ما بمب گذاری کنند و بالاترین افکار ما را با بمب آمریکایی خود از بین ببرند بدانند ملت ما قویتر از قبل شد و صف هایشان استوار تر و قلبهایشان نزدیکتر می گردد.

آنها فکر می کنند ازشکنجه با کابل برقشان هراسی داریم، آنها تصور می کنند ما از قابلمه های پر از روغن ترسی داریم، خیر! به خدا قسم اگر مرا تکه تکه کنند دست از راهی که در پیش گرفتم بر نخواهم داشت.

آمریکا! گوش تو و دوستداران تو را کر خواهیم کرد

فردا 13 آبان دانش آموزان دیروز و امروز مرگ تو را فریاد می کنیم آمریکا و گوش تو و دوستداران تو را کر خواهیم کرد تا از درد آن بمیرید /مرگ بر آمریکا/

روحمان بایادش شاد با ذکر صلوات