تبلیغات
رزمندگان مهدی - انشاء الله با اتکا به اسلام و یاری خدا تمامی جهان استعمارزده را از رنج و بلا نجات خواهیم داد

انشاء الله با اتکا به اسلام و یاری خدا تمامی جهان استعمارزده را از رنج و بلا نجات خواهیم داد

7 شهریور 93-14:56

خوشا با فرق خونین عاشقان در راه قرآن رفتند و من آن قدر با عشق و ایمان نسبت به خداوند و اسلام و امام به نبرد با کفار می روم و آن قدر ستیزه می کنم تا شهید شوم.

http://8pic.ir/images/u91ru6uv03eleh2pgard.jpg
شهید حسن میرزائیان آقا محلی سمت راست
تورقی کوتاه به وصیت روشنگرانه علی اکبر های خمینی  کافیست تا ابد ،مصباحی روشن فرا راهمان برای رسیدن به مقصودباشد ،هم آنان که چشم بروی هر آنچه تعلق بستند و به آسمانها پرکشیدند ، کوچه پس کوچه های شهرمان ،همین نزدیکی ها ، گواه روشن حرفهایمان است .در ادامه وصیت  شهید حسن میرزائیان آقا محلی  در سالروز شهادتش تقدیم مخاطبان گرامی می شود:

گذری کوتاه بر حیات و ممات شهید

سرباز شهید حسن میرزائیان آقا محلی در شهریور ماه سال 1345 در شهر سرحمام چشم به جهان گشود و برای  گذران خدمت سربازی پای در ارتش اسلام گذاشت و ایام خدمت وی مصادف بود با جنگ تحمیلی ! شهید بزرگوار با رشادتهای فراوانی که از خود نشان داد سرانجام در اولین روز از شهریور 65 در سن بیست سالگی هنگام عملیات کربلای 2 در منطقه عمومی حاج عمران بر اثر اصابت ترکش خمپاره به کاروان دوستان شهیدش پیوست .پیکر شهید بعد از یکسال درتاریخ اول شهریور 66 در گلزار شهدای پازوار به خاک سپرده شد.

وصیتنامه شهید حسن میرزائیان

بسم الله الرحمن الرحیم

خوشا با فرق خونین عاشقان در راه قرآن رفتند و من آن قدر با عشق و ایمان نسبت به خداوند و اسلام و امام به نبرد با کفار می روم و آن قدر ستیزه می کنم تا شهید شوم.

امت حزب الله! پیام خون من و دیگر شهیدان حمایت از خمینی است. ای امت شهیدپرور اگرچه فرزندان زیادی از دست ما رفته است و گرچه عروسانی از دامادهاشان جدا شده اند و گرچه یتیمانی پدران‌شان را از دست داده اند، منتها دین حق پیروز شد، پس مقاوم باشید. پیام شهیدان‌تان درس مقاومت برای ما بود، پیام خونین آنها و ادامه دهنده ی راه شهیدان بر انداختن قاصبان و مستکبران از معرکه ی خلافت و حکومت مان شد، پس خلفای ظلم و جور را بکشید تا انسان های پاک و معصوم و با ایمان خلیفه ی این زمین شوند.

تمام قدرت های بزرگ و حامیان صدام تاکنون باید فهمیده باشند که قدرت نظامی و سلاح های مدرن نمی تواند با خشم انقلابی و مقدس ملت ما مقابله کند، انشاء اله ملت اسلامی ما با اتّکا به اسلام و با سلاح ایمان به فضل و یاری خدای منان، علاوه بر آزادسازی کربلای حسین (ع) به قدس عزیز و از آنجا تمامی جهان استعمارزده را از رنج و بلا نجات خواهیم داد.

شما برادران من! شما حتماً باید ادامه دهندگان راه من و دیگر دوستان و راه سرور شهیدان‌مان باشید و هیچ وقت نگذارید اسلحه من بر روی زمین بماند و اسلحه من را بگیرید و تا آن جا که توان دارید با دشمنان خدا مبارزه کنید.

شما برادران انجمن اسلامی و بسیج محل، دعای کمیل را پرشکوه‌تر برگزار کنید و هیچ‌وقت مسجد که سنگر است را خالی نکنید و برای این انقلاب و اسلام و قرآن تا آنجا که توان دارید کوشش کنید.

والسلام

روحمان با یادش شاد با ذکر صلوات