تبلیغات
رزمندگان مهدی - اثبات ولایت فقیه در کلام یک طلبه شهید/بشر بدون رهبر نمی تواند مبارزه کند+تصاویر

اثبات ولایت فقیه در کلام یک طلبه شهید/بشر بدون رهبر نمی تواند مبارزه کند+تصاویر

28 مرداد 93-14:13

ما به عنوان معتقدان به آن رهبر معصوم با اهدافش و راهش چه باید بكنیم؟ آیا دست روی دست بگذاریم تا خودش بیاید درست كند كه گفتیم تا شرایط آماده نگردد نمی آید. چگونه شرایط آماده گردد؟ آیا با معجزه كه هرگز، چون اگر این چنین بود تا حال خدا با معجزه طاغوت‌ها را سرنگون می كرد این همه پیامبران و امامان و صالحان به شهادت نمی رسیدند

http://8pic.ir/images/9qit0ipz0yv6wy6c0gr7.jpg
این نوشته ها افسانه نیست ،بلکه قسمتی از تاریخ است ،تاریخی در همین نزدیکی در کنار ما شاید ،همسایه ما درکوچه ومحله ها مان ،همانها که غبار فراموشی مظلومانه آنها را از قلوب پاک دهه پنجاه و شصتی مردم ما می زداید ،ابر فراموشی و وادادگی مطامع دنیائی ،اما قلم ،کاغذ ،دفتر و همه ی اشیاء این عالم ،آنها را ازیاد نخواهند برد ،روزی که ما برای دنیا جان خواهیم داد ،مردانی بودند که برای حکومت قرآن وپرستش خداوند برروی کره خاکی جان خود را هدیه پیشگاه الهی کردندواین عهد را از ازل با خدای خویش بسته بودند! علی اکبرهای خمینی  که یک برگ از وصیت روشنگرانه شان کافیست تا ابد ،مصباحی روشن فرا راهمان برای رسیدن به مقصودباشد ،هم آنان که چشم بروی هر آنچه تعلق بود بستند و به آسمانها پرکشیدند ، کوچه پس کوچه های شهرمان ،همین نزدیکی ها ، گواه روشن حرفهایمان است .

در ادامه وصیت نامه طلبه شهید عسکری حیدری اعزامی ازآمل به مناسبت ایام شهادتش تقدیم مخاطبان گرامی  می شود:

اثبات عقلانی  ولایت فقیه از دیدگاه یک طلبه

امامت تحت رهبری امام معصوم منتخب از طرف پیامبر و مشروط به شرایط موجود در قرآن كریم در شناساندن رهبر ادامه پیدا می كند و كارشان به ثمر رساندن كوشش انبیاء است در اجرا و پیاده كردن هدف خداوند كه همان ایجاد حاكمیت الله تا سیر الی الله امكان داشته باشد و این مقدمه اش نفی قدرتهای غیر خدایی كه حاكم بر بشر هستند، می باشد.

راه امامان معصوم تا عصر یازدهمین ستارة آسمان ولایت ادامه پیدا می‌كند، اما چون شرایط ایجاد حاكمیت الله موجود نیست به خاطر وجود قوانین و قدرتهای غیر خدا و خدا هم فقط یك امام معصوم دیگر طبق وعده خود قرارهای قبلی به ائمه (علیهم السلام) بیشتر در نظر نگرفته است و او هم اگر ظاهر و در بین مردم باشد بسان ائمه گذشته كشته می‌شود و یازده امام ما هیچ كدام به مرگ طبیعی از دنیا نرفتند، لذا خدا حضرت را از نظرها غایب اما زنده نگه می دارد، به خاطر این كه بشر در فراق این ستاره هدایت گر و فیاض و منتخب پیامبر و معصوم، آمادگی پذیرشش را پیدا كند. بشر در فراق این رهبر و در سلطه قدرتهای غیر خدا، وقتی كه خود را محتاج چنین رهبری دانست آمادگی پذیرشش را پیدا می كند.

آن وقت است كه حضرت ظهور می كند و تحت رهبری او بشر به نفی و واژگونی همه ظالمان و قدرت‌ها و قانون‌ها و حاكمیت های غیر خدایی می پردازد كه در این جوّ سیر الی الله با همه ابعاد و شرایطش آماده می شود و تا عمر جهان باقی است، به سوی تكامل قدم بر می دارد و در جهان واپسین خدایی كه عدالت صفت بارز اوست، حقوق و بهره و پاداش و جزای هر كسی كه مستحق آن است را به او خواهد داد و حركت تكاملی بشر در سیر الی الله در جهان دیگر با كیفیت عالی تر ادامه خواهد داشت.

درعصری بسر می بریم که بشرانسانیت را فراموش کرده  

اما... ما انسان‌ها كه در عصر غیبت امام معصوم به سر می بریم؛ عصری كه به خاطر عدم آمادگی بشر در نگهداری و پیروی از او به نداشتن ولی معصوم مبتلا شده است؛ عصری كه بشر به خاطر توجه به مادیات در حاكمیت طوقیت به سر می برد؛ عصری كه توجه به مادیات در سایه پیشرفت و تكنیك و صنعت، فضایل انسانی را به فراموشی سپرده است؛ عصری كه در پیشبرد مقاصد بشری خلاصه می شود؛ هم نوعان خودش را و هر آن چه می خواهد بكشد و به اسارت بكشد؛ عصری كه سلطه گرایی بین المللی در تقسیم غنایم، بشر را مثل مهره می چرخانند و به همدیگر پاس می دهند؛ عصری كه پلیدان و دد صفتان بر جوامع حاكم گشته اند و همه ثروت‌ها و نیروهای مردم را به یغما می برند

ما به عنوان معتقدان به آن رهبر معصوم با اهدافش و راهش چه باید بكنیم؟ آیا دست روی دست بگذاریم تا خودش بیاید درست كند كه گفتیم تا شرایط آماده نگردد نمی آید. چگونه شرایط آماده گردد؟ آیا با معجزه كه هرگز، چون اگر این چنین بود تا حال خدا با معجزه طاغوت‌ها را سرنگون می كرد این همه پیامبران و امامان و صالحان به شهادت نمی رسیدند. پس حال كه باید شرایط را ایجاد كرد به وسیله چه كسی؟ غیر از این است كه فقط معتقدان به او باید این چنین كنند با همه مشكلاتش، عقیده ما چنین است، آنانی كه ایمان دارند در راه خدا مبارزه می كنند. «یقاتلون فی سبیل الله».(توبه/111 ) برای ایجاد شرایط و تحقق بخشیدن به حاكمیت الله، این وظیفه آنان است.

بشر بدون رهبر می تواند مبارزه کند؟

حال در این راه پر مشقت و پر خطر آیا بشر خودسرانه و بدون رهبر ظاهری در بین خود می تواند چنین مبارزه‌ای را به ساحل نجات برساند؟ هرگز!!! بلكه از بین همین مردم معتقد به این جریان، شخص یا اشخاصی كه معصوم نیستند چون عصمت محدود به همان چهارده نفر است. بشری هستند عادی مثل همه ما، اما در صفات و اخلاق و ایمان بالاتر و دارای تقوا و عدالت و صیانت نفس و مطیع الله این اشخاص به عنوان جانشین آن رهبر معصوم غایب انتخاب شده تا رهبری مردم را در این مبارزه به دست بگیرند و از جمله صفات آن رهبر معصوم كه به این ها درجه نازلترش داده شده است، ولایت و حق تصرف در زمان و مقررات اجتماعی، سیاسی، نظامی و اقتصادی مورد نیاز عصرش می باشد كه ما به آن شخص با این شرایط فقیه می گوییم و شرایط و ولایت او را هم تحت عنوان ولایت فقیه می پذیریم و به این رهبری گردن می نهیم و عدول و سر پیچی از آن را جایز نمی دانیم و مطیع او خواهیم بود.

همه مبارزات تحت نظر ولایت فقیه می باشد

خوشبختانه عصری كه ما در آن زندگی می كنیم، با كوشش انبیاء و اولیاء و صدها هزار شهید و معلول و مجروح توانسته‌اند تحت رهبری خردمندانه فقیه عادل و آگاه، حضرت آیت الله العظمی امام خمینی (دام ظله علی رئوس المسلمین) شبهی از حاكمیت الله را در كشور عزیز ایران به وجود بیاورند انشاءالله.... مقدمه این حاكمیت در سطح جهان تحت رهبری امام معصوم و غایب حضرت مهدی (عجل الله تعالی فرجه) خواهد بود. پس كارها و مبارزاتمان در این عصر تحت نظر ولایت فقیه می باشد. با توجه به این قدرت‌ها و طاغوت‌هایی كه حاكمیت الله را مساوی با مرگشان می دانند ساكت نمی نشینند.

با تمام قوا قدم به میدان گذاشته اند. با همه اختلافاتی كه با هم دارند، در این مسیله متحد شدند كه حاكمیت الله در پرتو ولایت فقیه كه ثمره خون صدها هزار شهید و معلول و مجروح انقلاب عزیز اسلامی است و در ایران به اجراء در آمده، نباید سرنگون شود. اگر شد با توطئه خارجی و اگر نه با محاصرة اقتصادی، با محاصرة سیاسی، با تبلیغات مسموم جهان، با ایجاد تفرقه داخلی، با ایجاد جنگ داخلی و منطقه ای، با ایجاد بحران عمومی، با ایجاد دلهره ووحشت عمومی، با توطیه نظامی و با هر وسیله دیگر این حاكمیت نباید شكسته شود چون اگر نشود، آرام آرام مستضعفین... خودم را خیلی ناچیز می بینم.

طلبه شهید عسکری حیدری در کنار امام خامنه ای

پدرم! فرزندت برای سرکوب قانون غیر خدا پا به عرصه نبرد گذاشت

نمی دانم آیا لیاقت قدم گذاشتن در این میدان را دارم؟ «ربنا افرغ علینا صبرا و ثبت اقدامنا و انصرنا علی القوم الكافرین». (بقره/250) پدر عزیزم كه عمری در تربیت و رشدم با تحمل زحمات و مشكلات كوشیدید! خداوند به شما اجر دهد. خوشحال باشیدفرزندی تربیت كرده‌اید كه در پایان عمرش در راه خدا و به حمایت خدا در سر كوبی قدرت‌ها و قانون های غیر خدا قدم به میدان نبرد گذاشته و تنها سرمایه اش كه جانش می باشد را كف دستش گذاشته و خوشحال است چون مشتری این میدان خداست« ان الله اشتری من المؤمنین انفسهم و اموالهم بان لهم الجنه» (توبه/111) از شما می خواهم كه برادرانم را در جهت راهی كه می رفته‌ام تربیت نمایید.

هرگز ناراحتی به خود راه مده و همیشه خوشحال باش و پدران دیگر را تشویق نما كه فرزندانشان را از سقوط در منجلاب گناه نجات دهند وبه راه خدا كه راه نجات است، هدایت كنند. عمری را در مسایل مادی و كار دنیایی مصرف نكن كه این نصیحت را همیشه به شما می گفتم. از من راضی باشید. مادر عزیزم! نمی دانم با چه زبانی با شما صحبت كنم. فقط می گویم خودم را خیلی ناچیز می بینم.. با باطل به هر شكلی مبارزه كنید. در انتخاب همسر و دوست، ملاكهای اسلام را نصب العین خود قرار دهید. از مادیات دنیایی مستقلا چشم بپوشید كه شما را از خدا دور می‌كند و در چاه ذلت خواهید افتاد.

از انقلاب اسلامی ایران محافظت کنید

از انقلاب اسلامی ایران كه ثمره، خون شهیدان است، از قانون اساسی كه سرلوحة برنامه‌های این انقلاب است، ازنهادهای انقلابی كه یاوران این انقلابند، از روحانیت متعهد و مسیول كه شروع كننده وحامی و فدا دهنده این انقلابند، از امام خمینی كه بنیانگذار و رهبر و نگهبان این انقلاب است، حمایت و اطاعت كنید.

همسر مهربانم! امیدوارم ناراحتی و خاطرات بدی از من به خاطر نداشته باشی، مدتی از عمرت را با من سپری كردی انشاءالله از من راضی باشی. مشكلاتی را كه با من در اوایل این زندگی كوتاه مدت تحمل كردی از خدا می خواهم به شما اجر دهد. تقاضا می كنم در تربیت فرزندم كوشا باش. از زحماتی كه برای او می كشی و خواهی كشید، خداوند به شما اجر دهد. امیدوارم مادر خوبی برایش باشی. تا مدتی كه ور دست شماست نگذار نارضایتی ببیند. من به عنوان یك مسلمان به همه مسلمین در سرتاسر جهان از همه آنها می خواهم كه به اسلام وفادار و پایبند باشند تا طاغوتی به آنها حاكم نباشد.

اگر ایران پیروز شود الگوی جهان و اگر شکست بخورد بدتر از گذشته خواهد شد

وحدت خود را در برابر دشمنان داخلی و خارجی حفظ كنید كه پیروزی از آنهاست. اسلام ناب و خالص را از دست منافقان نجات بدهید. من به عنوان یك ایرانی به هموطنان عزیز عرض می‌كنم كه ایران اسلامی امروز وارد مرحله جدیدی از تاریخ خود شده است در سیر یك دور اصلی كه اگر در این انقلاب پیروز شود برای همیشه ایران مسلمان، ایران زنده ایران پر خاشگر، برای همه دنیا الگو خواهد شد. و اگر شكست بخورد بسان گذشته یا بدتر، مهره دست غارتگران بین المللی خواهد شد كه در آن وقت، ایران سر سپرده، ایران ذلیل، ایران شكست خورده و ایران سقوط كرده از گناه خواهد بود كه پس از چندی اثری از او در دنیا نخواهد ماند. پس شما ای ایرانیان از مسلمانها و غیره، برای زنده ماندن خودتان و ایرانتان به پا خیزید.

کسانی را که در مقابل انقلاب قد علم کردند سرجای خود بنشینند

من به عنوان یك طلبه به همه روحانیون مسلمان در همه جا توصیه می‌كنم و می خواهم كه خود را با این انقلاب وفق دهند كه این انقلاب هدفش زنده كردن ارزشهای انسانی است در برابر دنیای منحرف فعلی. و از كسانی كه در لباس‌ها و جریان‌های مختلف در برابر این انقلاب قد علم كرده اند می خواهم سر جای خود بنشینند و به دامن اسلام و انقلاب و امام پناه بیاورند و گرنه در میان این سیل خروشان از خون شهیدان محو و نابودخواهید شد.

از مسؤلین این انقلاب می خواهم كه منافقان و منحرفان از خط اصیل انقلاب را از صحنه رهبری این انقلاب خارج كنید و از هیچ چیز هم وحشت نكنید كه خدا یارتان و قدرت خدایی مردم مسلمان پشتیبانتان و دعای خیر شهیدان همراه تان باد. از امام امت می خواهم كه هم چنان در خط راستینش كه همان خط انبیا و امامان معصوم، است با استقامت به هدایت و رهبری مردم در مبارزات اسلامی و ضد ستم و ضد استثمار بپردازد و مسیر رهبری پس از خود را برای مردم روشن كند و به شهیدان دعا كند كه خدا از گناهانشان بگذرد.

از تشییع جنازه ام در آمل و روستا به نفع اسلام وانقلاب بهره برداری كنید

 والسلام

روحمان با یادش شاد با ذکر صلوات