تبلیغات
رزمندگان مهدی - آمریکا باید بداندانقلاب ما شکست نخواهد خورد !چرا که صاحبش امام زمان است

آمریکا باید بداندانقلاب ما شکست نخواهد خورد !چرا که صاحبش امام زمان است

8 مرداد 93-19:14

ای کسانی که خبر مرگ مرا به خانواده ام می دهید به مادرم بگوئید که جوانتان راه حسین را انتخاب کرد و ناکام نمرد. بلکه به کام خود رسیده است من تنها آرزویم همان آرزویی است که امام حسین (ع) آن را از خدا می خواست

http://8pic.ir/images/e5tev6qqs35hkftu1ut5.jpg
لشکرعرشی 25 کربلا صفحه ای از تاریخ ازیاد نرفتی این کشور است که دلاورمردانش بخشی ازتاریخ عظیم وتمام نشدنی دفاع هشت ساله ی این کشوررا رقم زده اند،جوانان ،نوجوانان و پیرمردانی که تاریخ ،حسرت صلابت واخلاص شان را می خورد و تکرارشان بعید به نظر می رسد، مردان مردی که به لذتهای حلال این دنیائی پشت پا زدند وآسمانی شدند. در ادامه شرحی از زندگانی و فرازهائی از وصیتنامه بسیجی شهید محمد ولی دارابی اعزامی از شهرستان بهشهر به مناسبت 24 تیرماه سالگرد شهادتش ، تقدیم مخاطبان گرامی می شود:

سرآغاز تا آسمانی شدن

بسیجی شهید محمد ولی دارابی در اول فروردین ماه  سال 1345 در حسین آباد بهشهر در خانواده ای مذهبی چشم به جهان گشود ،شهید دارابی از همان دوران کودکی با عشق به اهل بیت با زمزمه ای مادرانه رشد و پرورش یافت و به ایام جوانی پا گذاشت در آن سالها تحت تأثیر حرکت انقلاب اسلامی به صف انقلابیون پیوست و همراه با دیگر جوانان روستا به مبارزه با طاغوت پرداخت ، با شروع جنگ تحمیلی در زمره اولین گروههای اعزامی به جبهه در صف جهادگران به جبهه اعزام شد و به دلیل علاقه و تحصیلاتش در رشته فنی ومهندسی در واحد تخریب لشکر 25 کربلا مشغول خدمت شد، روح عرشی شهید دارابی بیقرار وصل پرودگار و دوستان شهیدش بود ،این را از نورانیت شبهای مناجاتش در ایام نزدیک به شهادتش نقل کرده اند . بسیجی شهید محمد ولی دارابی سرانجام در 24 تیرماه 61 مزد مجاهدتهایش را گرفت و در اثر اصابت موشک تانک به بدن مطهرش در منطقه عملیاتی شلمچه آسمانی شد و به عرشیان پیوست.

وصیتنامه روشنگرانه بسیجی شهید دارابی

بسم الله الرحمن الرحیم

ولا تقولو یقتل فی سبیل الله امواتا بل احیاء ولکن لا تشعرون

نگویید به کسی که کشته شده است در را خدا مرده است بلکه آنها زنده هستند ولکن این حقیقت را نمی فهمند.

درود بر رزمندگان که مرگ سرخ را برای خود برگزیدند

درود خدا بر ائمه معصومین و با سلام بر مهدی موعود یگانه منجی جهان وبا درود به رهبر کبیر انقلاب اسلامی بر رزمندگان اسلام که در صحنه حق علیه باطل فلسفه کل یوم عاشورا و کل عرض کربلا را تحقق می بخشیدند و بار دیگر حسین وار در عاشورای کربلای ایران با یزیدیان و هر چه مظاهر شرک و کفر و الحاد به ستیز بر خواستند و در این مصحف، مرگ سرخ را برای خود بهترین مرگ بر گزیدند و تداوم بخش خط سرخ شهیدان تا قیامت، شاهد گشته اند. امروز روزی است که با ایثار و گذست درخت تنومند اسلام سر سبز و خرم باقی ماند.

به مادرم بگوئید که فرزندت راه حسین (ع)را انتخاب کرد

آری امروز از خود گذشتگی و ایثار است امروز از خود گذشتن و بخدا رسیدن است. آری باید همانند رود بود و جریان داشت و به دریا پیوست و و در غیر این صورت به گند خواهیم آمد. ای کسانی که خبر مرگ مرا به خانواده ام می دهید به مادرم بگوئید که جوانتان راه حسین را انتخاب کرد و ناکام نمرد. بلکه به کام خود رسیده است من تنها آرزویم همان آرزویی است که امام حسین (ع) آن را از خدا می خواست و سر آخر هم به آرزوی خود رسید، من آرزویم است که حسین وار بمیرم و حسین گونه از این دنیا به دیار آخرت بروم.

یقین داشته باشید که این انقلاب شکست نمی خورد

ای امت حزب ا...: آن کسانی که از میان ما می روند آن کسانی هستند که عشق واقعی خود را شناخته اند و به مرگ سرخ رسیده اند و طالب مرگ هستند. ابن را بدانید و یقین داشته باشید که این انقلاب شکست نمی خورد او ضد شکست است زیرا با داشتن صاحب اصلی آن امام زمان، و با داشتن فداکاران و جانبازان و ایثارگران اسلام هرگز شکست نمی خورد. آمریکای کج روان باید در فکر این نیاشند که این انقلاب ما شکست می خورد.

پدرو مادرم ! بدانید که راه حق را رفتم

پدر و مادرم: اگر از سخنان و فرمان شما سرپیچی کردم و زحمات شما را نتوانستم جبران کنم عفوم کنید و بدانید که راه حق را رفتم و این راه هم ادامه دارد چون راه انبیاء است و راه اولیاء. آری من بر حسب وظیفه (یک جانباز فداکار اسلام) شرعی و دینی که داشتم در خودم احساس کردم خود را مکلف دانستم به جبهه بروم با یک دست اسلحه و با یک دست قرآن بدست گیرم و از حیثیت و شرف مملکت و برای دفاع از دستاورد های انقلاب اسلامی تا سر حد جان کوشا باشم و وظیفه ام را ادا کنم. باشد مورد قبول خدای بزرگ قرار بگیرد و این را بدانید که برای شرک و ریا نیامده ام بلکه برای هدفی آمده ام

به امید اتحاد جماهیر اسلامی در سراسر جهان

ای امت حزب ا... از شما می خواهم که زمزمه هایتان فقط برای دعا به امام باشد و کارهایتان برای خدا و در راه خدا باشد همیشه پشت سر روحانیت باشید البته در کارهای خیر و راه رو حانیت را راه خود بدانید و دنبال راه امام خمینی باشید وبه آن عمل کنید وبرای اجرای هر چه بیشتر احکام قرآن و اسلام در پهنه جهان و در اقصی نقاط مستضعف نشین کوشا باشید تا سر حد جان. هیچ وقت نماز را سبک نشمارید و گول ضد خلق را نخورید و یار مخلص و دلباخته اسلام باشید و همیشه با تقوا ترین فرد باشید و برای نجات مستضعفان کوشا باشید از هر نظر فقط پشتیبان ولایت فقیه باشید که ادامه دهنده خط انبیاست و تمام اوامر او را عمل کنید.سرگذشت من انشاا... که شهادت باشد شهادتی که لبیک اله باشد که خدای بزرگ به این کار من جواب مثبت دهد. تنها راه سعادت، ایمان جهاد شهادت. به امید اینکه اتحاد جماهیر اسلامی در پهنه جهان گسترش یابد.

به امید نابودی هر چه ظلم و ستم و مستکبر و منافق و به امید پیروزی مستضعفین و اسلام و مسلمین

محمد ولی دارابی اعزامی از بهشهر23/3/61

روحمان با یادش شاد با ذکر صلوات