تبلیغات
رزمندگان مهدی - فرمانده گردانی که نامش قربانعلی بود و طبق وصیتش عاقبت در گردان امام علی (ع)شهید شد

فرمانده گردانی که نامش قربانعلی بود و طبق وصیتش عاقبت در گردان امام علی (ع)شهید شد

3 تیر 93-18:51

مادر جان اسم من قربانعلی است. یعنی كسی كه برای علی باید فدا شود. آری برای امام علی (ع)مظلوم تاریخ است باید فدا شد. آری برای علی اكبر حسین نیز باید فدا شد. پس شاد باش. شیون مكن كه دشمنان خدا و اسلام وقرآن شاد خواهند شد و اگر تو گریان باشی روح من نارحت است.

http://upcity.ir/images2/29395344686882741676.jpg
سردار شهید قربانعلی رنجبر سمت راست
تمام عمر مان باید در پی گوهر های نابی باشیم که بهانه های حضرت حق برای  خلقت اند، اما این گنجها در کنار ما وجود دارند و بهره ما اندک،فرماندهانی همچون سردارشهید قربانعلی رنجبر فرمانده گردان علی ابن ابیطالب (ع) لشگر 25 كربلا ،عاشقانه زرق و برق دنیا را رها کردند و به سوی وصال با پروردگارشان شتافتند،فرمانده گردانی که نامش قربانعلی بود و هدایت گردان علی ابن ابی طالب (ع) را برعهده داشت و عاقبت همانطور که در وصیتش نگاشته بود قربان امام و مقتدایش علی (ع)شد ،به مناسبت سالگرد شهادت این فرمانده دلیر لشکر عرشی 25 کربلا ،وصیتنامه روشنگرانه اش تقدیم مخاطبان گرامی می شود، باشد که گوچه چشمی به ما بیندازند

وصیت نامه ملکوتی و روشنگرانه سردار شهید

بسم الله الرحمن الرحیم

ان الله الشتری من المومنین انفسهم و اموالهم بان لهم الجنه یقاتلون فی سبیل الله فیقلون یقتلون وعدا علیه سقا فی التوراته ولانجیل و القرآن ومن اوفی بعهده من اله فاستبرو بینهم الذی بایتم به وذالا فوالفوز العظیم : «سوره توبه آیه 110»

ماشیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت شهید مظلوم دكتر بهشتی

با سلام ودورد بی كران بر پیامبران اعظام بالاحض به سرور آنان و خاتم آنان حضرت خاتم النبیین محمد(ص) وآل طاهرین وسلام و درود ایزد منان بر سلسه پاك اوصیا الله باالاخص به خاتم آنان حضرت مهدی(عج) سلام و درود قادر متعال بر رهبر انقلاب روح خدا خمینی رهبری كه از محمد (ص) واز حضرت ابراهیم مبارزه با بت وذبح اسماعیل واز حضرت موسی مبارزه با فرعون و عصای معجزه آسا و از حضرت عیسی دم مسیحائی واز مغفرت یوسف جمال و زیبایی واز مبارزه با فرعون وعصای معجزه آسا و از حضرت عیسی دم مسیحائی واز حضرت یوسف جمال وزیبائی واز حضرت ایوب صبروشكیبائی واز حضرت خاتم مبارزه با كفر وشرارت و نفاق واز مولای علی (ع) زهد و تقوی را به ا رث برده و همچون نوح ناخدای كشتی نجات شد وعاشقان نجات و آزادی را به ساحل حق رهنمون گردید .

سلام برآنان که مرگ سرخ را انتخاب نمودند

سلام برآنان كه با انتخاب مرگ سرخ بار دیگر گوی سبقت را از ملائكه الله ربوده و عالم و عالمیان را متحیر از ایثار و شجاعت وگذشت خود نمودند و خط خونین حسینی را در این سرزمین ترسیم نمودند و بدین طریق بار دیگر حیات اسلام و قرآن را در این مملكت بیمه نمودند.

اینجانب قربانعلی رنجبر كلامی به عنوان وصیت نامه با شما دارم. خطاب من به شما انقلابیون قبل از انقلاب و دلسوزان واقعی اسلام و قرآن و یاوران واقعی امام و حامیان محرومان مستعضفان وزجر كشیدگان ولبیك گویان به ندای هل من ناصر حسین زمان است که از دل و از اعماق جانم با همه وجودم آنرا لمس نموده ام. امید است كه بر دل صاحبدلان نشیند وپرده از چهره بعضی جریانات بر دارد.

مواظب ابوجهل ها و ابولهب های زمانه باشید

هان ای حزب خدا مواظب باشید از آنجا كه ابوجهل ها و ابو لهب ها و ابوسفیانها را اسم نمی شود برد. هنگامی كه از مقابله مستقیم با اسلام و قرآن عاجز ماندند دست به دامن نیرنگها شدند وچه جنایتها كه نكردند و چه شكمها كه ندریدند. چه خانه ها كه آتش نزدند چه اشكهای تمساح كه نریختند چه بیرقها كه نیافراشتند. چه جنگی كه برپا ننمودند چه آزارها و شكنجه ها كه روا نداشتند.

چه حزب ها كه تشكیل ندادند وچه شب نشینی ها كه نداشتند .چه تفرقه ها كه نیانداختند، چه فشارها كه وارد نیاورند، چه ماسكها كه بر چهره نزدند تا شاید بدین طریق بتوانند نور حق و نور محمد (ص) وبلكه بالاتر نور خدا كه در زمین به صورت دین اسلام جلوه گرشده را خاموش گردانند. غافل از آنند كه خدا این نور خود را برای همیشه و برای همه قرنها و همه عصرها وهمه نسلها زنده و روشن نگه خواهد داشت . این مصلحت خدا تغییر ناپذیر است چه آنكه قرآن می فرماید:یریدون لطیفوا نورالله بافواههم و الله منهم نوره و لوكره الكافرون .

آری هان ای مسلمانان و پیروان پیر جماران اگر تا دیروز ناكثین و قاسطین ومارقبین با فتنه ها و دسیسه ها و ماسكها و قرآن بالای نیزه بردنها خواستند جلوه اجرای عدالت علی و حكومت او را سد نمایند؛ امروز همان اصحاب ناكثین و مارقین بر علیه انقلاب اسلامی و رهبری امام خمینی قد برافراشتند .

فتنه گران امروز وارثان به حق یزیدند

گاهی با روشن كردن آتش مخالفت در كردستان ،گاهی در گنبد، زمانی آذربایجان و لحظه ای در خوزستان و غیره بیرق كفر و نفاق بر علیه انقلاب به نشانه كشیدند و برای رسیدن به اهداف شیطانی خود چه انسانها كه نشكستند چه خیانتها كه نكردند. چه زخمها بردل ملت ما وارد نكردند چه عهد شكنی ها كه نكردند چه بلواها كه برپا ننمودند چه خونها كه جاری ننمودند چه بمبها كه نگذاشتند چه چپاولها كه نكردند چه گرانفروشیها كه نكردند؛ چه خوش خدمتی ها كه به صدام و آمریكا نكردند چه شخصیتهای روحانی را ترور و شهید نكردند چه موانع كه سر راه انقلاب نگذاشتند چه گودالها كه جلوی امت حزب الله حفر ننمودند چه زخم زبانها كه نزدند چه شماتتها كه نكردند.

آری اینان وارثان به حق یزیدند. اینان وارثان به حق معاویه ها ابوجهل ها و ابولهب ها هستند. آری اینان از تبار حجاج ها ،مامون ها ،هیتلرها رضا شاه ها و غیره هستند كه كوچكترین خیانتشان و كم ترین جنایتشان كشتن مسلمین و خداپرستان است و در مسیر حكومت طاغوتی از هیچ جنایتی هر چند وحشتناك رویكرد نبوده و نیستند.

آری اینان فرزندان خلف پادشاهان ظلم و ستمگر هستند .هنگامی كه به نیروی مخالف خود دست یابند شكم می درند چشم كور می كنند پوست سردر می آورند ودر كاسه سر مظلومان وبی گناهان شراب پیروزی زهر مار می كنند. پای كوبان و رقص كنان با چهره ای بشاش و خندان جنایت وآدمكشی خود را جشن می گیرند. آری این درندگان این از خدا بی خبران این سیه رویان این جنایتكاران این قتالان این خود فروختگان؛پس ازاینكه دیدند انقلاب اسلامی به رهبری پیامبر گونه حضرت امام به پیروزی رسید و می رود كه بادرهم شكستن همه موانع و سدها به پیروزی نهایی نائل آید برای حیات خود واربابان خود احساس خطر نمودند

خواب؛ استراحت و آرام را بر خود حرام نموده وبا خدایگان دروغین خود یعنی ریگان و اسرائیل وشوروی عهد بسته اند كه تا انقلاب نوپا، این كودك نوزاد را از بین نبرند آسوده ننشینند. غافل از اینكه این انقلاب نوپا و این كودك نوزاد همچون علی است كه در گهواره اژدها را از سر تا دم پاره می كند، بت ها را سرنگون می سازد وهمچون عصای موسی تمام سحر وجادوی ساحران را می شكند.

دشمنان احمق هر روز تیر جدیدی به چله کمان می گذارند

آری آنان سنت" لم یتغیر" خدا را فراموش كرده اند. در قرآن خداوند می فرماید: انهم لهم المنصورون...دشمنان احمق این انقلاب اسلامی هر روز تیر جدیدتری به چله كمان گذاشته و با كمال قدرت قلب انقلاب را ناجوانمردانه نشانه گرفته اند. الحمدالله خدا شر همه را دفع نموده و سرانجام نیز آخرین خدنگ خود را كه همان جنگ تحمیلی بوده از چله كمان رها كرده اند تا شاید به وسیله جنگ تحمیلی ملت مقاوم ایران ما را خسته كنند واز كنار امام متفرق كنند تا به اهداف شیطانی خود دست یابند.

تروریستهای اقتصادی خون مردم را می مکند

همزمان با جنگ تحمیلی تروریستهای اقتصادی این زالوها، ناجوانمردانه در بین كوچه وبازار به مكیدن خون مردم مسلمان و یاران وفادار اسلام و انقلاب در این مملكت دست یازیده اند. آری اینان روی خون و جسد شهیدان پا می گذارند و تجارت حرام می كنند. زر می اندوزند، هر چندگاه یكبار مثل مشركین صدر اسلام دولت اسلامی و ملت ایثارگرما را در تنگاهای اقتصادی قرار می دهند. این از خدا بی خبران که بویی از وجدان اسلامی و انسانی نبرده اند، ایثار و مقاومت رزمندگان را نادیده انگاشته، فرعون وار به اندوختن زرو زور همت گماشته اند و به عناوین مختلف با ملت اسلامی و با امام امت ودولت مکتبی ودولت مكتبی و نیروی های جبهه رفته مخالفت های علنی و مخفی و موضع گیریهای موذیانه و خطرناك دارند .

عده ای خنگ مقدس مأب از فتنه گران حمایت می کنند

عده ای خنگ مقدس ماب همان دوران امیرالمومنین نیز وجود دارند كه جز نق زدن و پرداختن به كارهای جزئی و غیر ضروری كار دیگری ندارند واحمقانه به حمایت از آنها پرداخته اند. آری اینها خوب درك كرده اند كه در لوای اسلام می شود ضربه به اسلام زد در لوای نماز می شود ضربه به انقلاب زد ودر لوای دین می شود ریشه دین را بركند. باید به این فرومایه گان و احمقهای بی شعور نماز خوان نفهم بگوئیم، پس از گذشت قریب هفت سال جنگ حق علیه باطل آیا باز هم سزاوار است در خانه بنشینیم نه تنها به جبهه و جنگ نمی رویم بلكه افرادی كه مستقیم و غیر مستقیم دولتی كه تمام توانش را در رابطه با دفع تجاوز شرق و غرب و صدام به كار برده را تضعیف نمائیم؟

ایا این خیانت به خدا و اسلام و قرآن نیست؟ شما ای خود فروختگان ای گرگهای در لباس چوپان اگر دین ندارید آزاد مرد باشید. اگر خود جرأت و مردانگی مبارزه در راه خدا ندارید با شیطنت های گوناگون سد راه خدا و قانون خدا و دولت اسلامی نشوید. ای طلحه ها ، زبیرها ، شیخ قاضی ها و ابوموسی اشعری ها خوب است قدری به تاریخ صدر اسلام برگردید و مطالعه نمائید و ببینید آنها كه قبل از شما در مقابل حق و اسلام و علی(ع) دست به مخالفت زده بودند كاری از پیش نبردند و سرانجام جز خفت و خواری و ذلت ولعن ابدی نصیبشان نشد.

ما با خون مان  با امام بیعت نمودیم و اورا تا آخر تنها نخواهیم گذاشت

شما نیز منتظرهمان دست آورد آنان باشید كه انشاء الله تا مرگ سراسر ذلت وخواری تان فرا رسد . آری ما با خون مان، با قلبمان، با اعضاء وجوارح مان و سرانجام با همه وجودمان با امام، رهبر كبیر انقلاب بیعت نمودیم كه آخرین قطره خون و تا آخرین نفس و تا‌آخرین نفر و تا آخرین خانه او را تنها نخواهیم گذاشت ودست از مبارزه با شرق و غرب بر نخواهیم داشت و از راه حق و خط امام و خط روحانیت اصیل پیرو امام دور نخواهیم شد.

گذشت آن زمان....

گذشت آن زمان كه بعضی از ماها به تحریك شما ها نا آگاهانه مظلوم بهشتیها را ناسزا می گفتیم . امروز روحانیت در خط ولایت فقیه ودر خط امام خوب توانست از عهده امتحانات خود در جبهه جنگ در صحنه سیاست و غیره برآید .آری روحانیت مخلص متعهد در رأس آنان حضرت امام و یاران با وفایش در قلب ما جای دارند. دشمنان و كج اندیشان بدانند با چند تا طرفداری كردن از سرمایه دار بی دین و یا با برگرداندن ثروت خانهای فراری و یا پشتیبانی كردن از ساواكیها و زیر پا گذاشتن حق بچه ها ی مخلص ویا با صدور چند حكم كزائی كه جز به نفع سرمایه دار ساواكی و فراری از انقلاب نیست، نمی توانند قلب ما را از اسلام وامام و روحانیت پاكباخته جانباز فداكار چركین كنند.

تجربه های گذشته به ما آموخت امام و یاران واقعی اش را تنها نگذاریم

ما با در نظر داشتن تجربه تلخ تاریخ هیچگاه از امام و یاران واقعی امام بالاخص روحانیون مبارز، این مشعلداران هدایت جامعه دور نمی شویم و صحنه را برای خفاشان وكركسان خائن نمی گذاریم .برادر و خواهر مسلمان درد دل بسیار است وقت اندك اما در پایان كلام به توعرض كنم كه اگر هر كدام از ماها بخواهیم بعد از گذشت هفت سال از جنگ به جبهه نرویم باید در ایمان واسلاممان شك كنیم. اسلام دین جهاد و نبرد با كفار و مشركین ومنافقین است. زندگی انبیاء بالاخص پیامبر (ص) سراسر جهاد و مبارزه است .زندگی مولا علی(ع) سراسر جهاد و مبارزه و سرانجام شهادت است زندگی مولا حسین بن علی(ع) نیز سراسر جهاد و مبارزه و شهادت پیروزی خون بر شمشیر است .زندگی ائمه اطهار نیز مملو از جهاد و ایثار است. امید است بیدار شویم و هدایت گردیم و گرد غفلت از چهره بزدائیم ودر خاتمه تذكراتی چند را لازم می دانیم .

برادران وخواهران مسلمان امروزحمایت از امام و اطاعت از آن حضرت یكی از مهمترین و حساسترین وظیفه هر فرد مسلمان است. باید نشان بدهیم كه وظیفه شناسترین هستیم لذا سراپا گوش به فرمان امام باشیم تا ضرر نكنیم.

برادرم! با غیرت علی گونه به دفاع برخیز

تو ای برادر مسلمان باید بدانی امروز بی تفاوت بودن در قبال جنگ گناهی نابخشودنی است .حال كه شرق و غرب وصدام مامن تو را، كشور تو را، انقلاب تو را مورد تجاوز قرار داده اند تو باید با غیرت علی گونه ی خود به دفاع برخیزی كه نشستن و صلح وسازش ودم فرو بستن حرام است .

خواهرم!نکند تیر در کمان دشمن باشی و قلب انقلاب و اسلام را هدف بگیری

تو ای خواهر مسلمان باید بدانی كه یك راه برای نفوذ دشمن باقی مانده و آن اشاعه فساد و گناه و معصیت است كه اصولا از ناحیه زنها و دختران بی حجاب از خدا بی خبر صورت می گیرد. نكند تو نیز تیری بر چله كمان دشمن باشی وبا بی حجابی خود قلب اسلام و انقلاب و خون شهدا را نشانه روی؛ كه اگر خدای نكرده چنین باشد جایگاهی جز جهنم نخواهی داشت.

پدرم شما در طول زندگی حق بزرگی بر گردن من داری می دانم كه نتوانستم دین تو و حق تو را ادا نمایم اما تو با مهر پدری ات مرا ببخش تا خدا انشاء الله در روز قیامت بر تو آسان گیرد.

مادر جان اسم من قربانعلی است، یعنی كسی كه باید برای علی فدا شود

واما تو ای مادرمظلوم كه شبها نخوابیدی و تحمل رنج و مشكلات واستراحت خود ترجیح دادی تا بزرگم نمودی كه من خود تا چند سال قبل شاهد درد و رنج وسختی تو بودم . همیشه از خدا می خواستم كه روزی بتوانم دین خود را به تو ادا نمایم. ای مادر تو بدان كه پیامبر فرمود بهشت زیر سایه شمشیرهاست پس مبادا از شهادت من ناراحت شوی و گریان باشی. مادرم اگردر راه حق شهید شدم تازه توانستم به محتوای اسمم كه قربانعلی است، برسم .مادر جان اسم من قربانعلی است. یعنی كسی كه برای علی باید فدا شود. آری برای امام علی (ع)مظلوم تاریخ است باید فدا شد. آری برای علی اكبر حسین نیز باید فدا شد. پس شاد باش. شیون مكن كه دشمنان خدا و اسلام وقرآن شاد خواهند شد و اگر تو گریان باشی روح من نارحت است.

ای فرزندانم ! برای نجات قدس عزیز به جهاد بروید

ای فرزندانم ای جگر گوشه گانم ای دختران و پسران خوبم .من می دانم پدر خوبی برای شما نبوده ام. دخترانم میدانم شهادت و مرگ پدر برای شما ناگوار است اما صبر و استقامت نزد خدا پسندیده تر از شكوه و گریه و زاری است. اگر مرگ پدر برای شما سخت است به یاد حسین اطفال او و اسارت رفتن اهل بیت او باشید.پسرانم محمد مهدی ، حسین ، محسن كوچولو شما را به خدا می سپارم و از شما می خواهم كه بزرگ شدید راه شهدا را بروید ودر راه اسلام وقرآن كوشا باشید. همیشه نماز و روزه جهاد در راه خدا را فراموش نكنید .نكند كه دنبال شیطان صفتان بروید .شماها باید با امام امت بیعت كنید و به دنبال امام عزیز برای نجات قدس عزیز كه در چنگال اسرائیل غاصب است، به جهاد بروید. تا اسرائیل از بین نرفته اسلحه را به زمین نگذارید. مومن به خدا و پیامبر اسلام و ائمه اطهار باشید ودر كارها با عمو بزرگ و عمو كوچك مشورت كنید. قرآن بخوانید به مسجد بروید .

بالاخره به همه مخالفان اسلام وانقلاب اسلامی ودشمنان امام بگوئید كه بد راهی را در پیش گرفته اند و بد جایگاهی را در آخرت انتخاب نموده اند. حل مشكلات خدمت به محرومان رفع نابسامانیها و تعمیر و ساختن خرابیهای دوران ستمشاهی و جنگیدن در برابر متجاوزین بعثی مردانگی می خواهد و عزت است و افتخار آمیز است. به فرموده امام به دامن اسلام برگردید و دست از لجاجت و عناد بكشید وخود را از عذاب خدا نجات دهید .

به امید پیروزی نهایی رزمندگان اسلام بر كفر جهانی

قربانعلی رنجبر

روحمان با یادش شاد با ذکر صلوات