تبلیغات
رزمندگان مهدی - آزادگی در جهان با حسین معنا گرفت ! اما معلم آزادگان قرن بیستم !حضرت روح الله است

آزادگی در جهان با حسین معنا گرفت ! اما معلم آزادگان قرن بیستم !حضرت روح الله است

30 خرداد 93-18:44

ای امت حزب الله! نگذارید که امام را نشناخته از دست بدهیم. به هوش و به گوش باشید که ما بهشتی را نشناخته از دست دادیم. مطهری این استاد گرانقدر و این اندوخته آینده انقلاب را از ما گرفتند.

http://upcity.ir/images2/81059953164603095457.jpg
لشکرعرشی 25 کربلا صفحه ای از تاریخ ازیاد نرفتی این کشور است که دلاورمردانش بخشی ازتاریخ عظیم وتمام نشدنی دفاع هشت ساله ی این کشوررا رقم زده اند،جوانان ،نوجوانان و پیرمردانی که تاریخ ،حسرت صلابت واخلاص شان را می خورد و تکرارشان بعید به نظر می رسد، مردان مردی که به لذتهای حلال این دنیائی پشت پا زدند وآسمانی شدند. در ادامه زندگی نامه و فرازهائی از وصیتنامه روشنگرانه سردار شهید شمس الله فرجی مسئول عملیات سپاه تنکابن ، در سالروز شهادتش، تقدیم مخاطبان گرامی می شود:

سرآغاز زندگی با کار و تلاش

در دهم مهر ماه سال 1337 ،مصادف با نیمه شعبان در یک خانواده ی مذهبی و روستایی ،فرزند پسری در خرم آباد تنکابن پا به عرصه گیتی نهاد که او را شمس الله نامیدند. از دوران کودکی با قرآن مأنوس گشت و از همان زمان، علاوه بر فعالیت قرآنی و خواندن درس به پدر و مادر در کار کشاورزی و دامداری کمک می کرد و بیش تر اوقات بیکاری اش را در خدمت به خانواده می گذراند.

آشنائی با امام و تحول فعالیتها

الفت او با قرآن او را فردی مومن، متدین، خوشرو و خوش خلق بار آورد و سعی می کرد با دوستان و آشنایان به ویژه بزرگترها ،روابط حسنه ای داشته باشد ، در مقطع دبیرستان بود که با افکار و اندیشه های حضرت امام آشنا شد و در راهپیمایی ها و فعالیت های انقلابی حضوری مستمر داشت .

مبارزه با منافقین و تشکیل سپاه تنکابن

پس از پیروزی انقلاب به علت وجود ناامنی در سطح شهرها ، در محافظت از شهر همت گماشت . مخالف سر سخت منافقین بود و در مبارزه با آنان شرکت فعال داشت. جزو اولین نفراتی بود که در شکل گیری سپاه تنکابن نقش داشت و در 21 آبان ماه سال 58 عضو رسمی سپاه شد و تا تاریخ چهارم خرداد سال 61 به عنوان فرمانده عملیات سپاه تنکابن و هم چنین قائم مقام و فرمانده عملیات رامسر خدمت کرد و در درگیری با منافقین در سطح شهرهای تنکابن و رامسر و جنگل های آن منطقه کارنامه ی درخشانی را از خود به جای گذاشت.

ماجرای کمین منافقین وشهادت فرمانده

در بهمن ماه سال 60 زندگی مشترکش را آغاز کرد. در پانزدهم خرداد 61 به همراه تعدادی از یارانش برای سرکوب منافقین به جنگل های هریس رامسر عزیمت کرد تا منطقه را از لوث وجود منافقین پاک کند، اما در پی حیله ای ناجوانمردانه در کمین منافقین قرار گرفتند و به همراه تعدادی از یاران وفادارش  در پی اصابت تیر مستقیم به سرو دست و شکمش ،ندای حق را لبیک گفتند و به شهادت رسیدند.پیکر پاک این سردار رشید اسلام در گلزار شهدای مزردشت به خاک سپرده شد.

فرازهائی از وصیت نامه ی سردارشهید شمس الله فرجی

بارالها! شهادت مرا قبل از شهادت امام برسان!

بار الها! شهادت را که تنها و یگانه آرزوی من است ،قبل از شهادت امام برسان که من شهادت امام را تحمل نتوانم کرد.

ای امت حزب الله! نگذارید که امام را نشناخته از دست بدهیم. به هوش و به گوش باشید که ما بهشتی را نشناخته از دست دادیم. مطهری این استاد گرانقدر و این اندوخته آینده انقلاب را از ما گرفتند. نگذارید این جنایتکاران دست به جنایت بزنند که این ضایعه ها جبران ناشدنی است.

جوانان حزب الله ! تشکیلات را دریابید که تشکیلات خود کمکی به انقلاب است و بدانید که شرق تجاوز کار و غرب جنایت کار و مزدوران و فریب خوردگان داخلی شان دست روی دست نخواهند گذاشت .

ای پدر ! امیدوارم با نثار کردن خون اسماعلیت برای رضای خدا ، خشنود و کامیاب باشی .ای مادرم ! از تو انتطار دارم زینب گونه پیام مرا به روستائیان برسانید .

معلم آزادگان قرن بیستم حضرت روح الله است

تا بانگ ((لااله اله الله و محمد رسول الله )) در جهان طنین نمی کند مبارزه هست و تا در جهان مبارزه است ما هم هستیم آن روزی که آزادگی در جهان معنی گرفت معلم آزادگان حسین بود ،امروز که آزادگی در قرن بیستم زنده شد ،معلم آزادگان حضرت روح الله است .

روحمان با یادش شاد با ذکر صلوات