تبلیغات
رزمندگان مهدی - خواهرم حفظ حجاب شما ،خود جبهه دیگری است علیه دشمنان اسلام

خواهرم حفظ حجاب شما ،خود جبهه دیگری است علیه دشمنان اسلام

8 اردیبهشت 93-14:53

سخن من و پیام من و وصیت من اینست :مثل زینب (س)صبور و بردبارباشید،گریه و ناله دشمن را خوشحال می کند. خواهرانم وهمسرم حفظ حجاب شما وارزش های اسلامی ،خود جبهه دیگری است علیه دشمنان اسلام.

http://upload7.ir/imgs/2014-04/16626643314958638986.jpg
لشکرعرشی 25 کربلا صفحه ای از تاریخ ازیاد نرفتی این کشور است که دلاورمردانش بخشی ازتاریخ عظیم وتمام نشدنی دفاع هشت ساله ی این کشوررا رقم زده اند،جوانان ،نوجوانان و پیرمردانی که تاریخ ،حسرت صلابت واخلاص شان را می خورد و تکرارشان بعید به نظر می رسد، مردان مردی که به لذتهای حلال این دنیائی پشت پا زدند وآسمانی شدند. در ادامه شرحی ازحیات طیبه و وصیتنامه  سردار شهید عزیز الله لازری جانشین گردان توپخانه لشکر 25 کربلا در سالروز شهادتش، تقدیم مخاطبان گرامی می شود:

لینک تصاویر منتشر نشده از سردار شهید عزیز الله لازری

داستان زندگی و شهادت عزیز الله

عزیزالله لازری در اول فروردین ماه سال 1341 هم زمان با تولد دوباره طبیعت در روستای زنگت ، هزار جریب از توابع شهرستان نکا و در خانواده ای کشاورز به دنیا آمد. پس از گذراندن دوران ابتدایی علی رغم میل و علاقه و استعداد ذاتی که داشت به علت مشکلات مالی خانواده، موفق به ادامه تحصیل نشد. استعداد و هوش او در درس وقتی مشخص می شود که بدانیم او سال سوم و چهارم ابتدایی را در یک سال با موفقیت سپری کرد. او پس از ترک تحصیل اجباری به کار در مغازه و کار کشاورزی پرداخت و بسیار کمک حال خانواده خود شد. در نوجوانی با مسجد و پایگاه محل انس پیدا کرد و در مسایل مذهبی حضور فعال داشت.

علاقه ی ویژه ی او به امام و سخنان اش، زبانزد همه بود. ایشان در بیست بهمن ماه سال 1361 در سن 18 سالگی عضو سپاه شد تا دین خود را به امام و انقلاب و میهن ادا کند. از همان لحظه حضور در جبهه، به عنوان رزمنده ای شجاع ظاهر شد. مسئول توپ ها، جانشین گردان توپ خانه، انباردار و مسئول تسلیحات نقش موثر و قابل توجهی ایفا کرد و نهایتاً پس از شرکت در عملیات کربلای 10 در هفتم اردیبهشت 1366 در منطقه عملیاتی ماووت بر اثر اصابت ترکش بر سینه اش، در سن 25 سالگی شربت شهادت را نوشید و پیکر مطهرش در روستای «حلمسر» تشییع و در گلزار شهدای آن روستا به خاک سپرده شد.

فرازهائی از وصیتنامه شهیدلازری

پدرو مادرمهربانم ،خوشحال باشید که راه حسین را انتخاب کردم،من هم مانند بقیه ی جوانان این مملکت مشغول انجام وظیفه هستم،گرچه دشمنان سیه دل بهار عمر جوانهای مردم را خزان می نمایند ،اما بدانند در مملکت اسلامی وایران عزیز زن ومرد ،پیر وجوان همه گوش به فرمان رهبر خود هستند،رزمندگانی که امروز در جبهه ها با تمام دنیا می جنگند تربیت یافتگان دامان پاک شما مادران وپدران لایق هستند،پس افتخار کنید به چنین فرزندان مطیع وگوش به فرمان رهبر.

سخن من و پیام من و وصیت من اینست :مثل زینب (س)صبور و بردبارباشید،گریه و ناله دشمن را خوشحال می کند. خواهرانم وهمسرم حفظ حجاب شما وارزش های اسلامی ،خود جبهه دیگری است علیه دشمنان اسلام.

روحمان با یادش شاد با ذکر صلوات