تبلیغات
رزمندگان مهدی - خدایا !از تو می خواهم هنگام شهادت به جای آخ! گفتن نام تو و امام عزیز را برزبان آورم

خدایا !از تو می خواهم هنگام شهادت به جای آخ! گفتن نام تو و امام عزیز را برزبان آورم

24 فروردین 93-23:52

خداوندا ! از تو می خواهم که مرا چنان کنی تا در لحظه ی اصابت تیر یا ترکش دشمن به من ٬ به جای آخ گفتن نام تو را و نام امام عزیزمان را که یاری دهنده این ملت است برزبان آورم .

http://upload7.ir/imgs/2014-04/51284305426933794942.jpg
لشکرعرشی 25 کربلا صفحه ای از تاریخ ازیاد نرفتی این کشور است که دلاورمردانش بخشی ازتاریخ عظیم وتمام نشدنی دفاع هشت ساله ی این کشوررا رقم زده اند،جوانان ،نوجوانان و پیرمردانی که تاریخ ،حسرت صلابت واخلاص شان را می خورد و تکرارشان بعید به نظر می رسد، مردان مردی که به لذتهای حلال این دنیائی پشت پا زدند وآسمانی شدند. در ادامه فرازی از وصیتنامه  جهادگرشهید سیدعباس زمانی کلاریجانی اعزامی از سوادکوه در سالروز شهادتش، تقدیم مخاطبان گرامی می شود:

جهادگر شهید سیدعباس زمانی درسال 1336 درروستای کلاریجان از توابع سوادکوه دیده به جهان گشود وبه عنوان جهادگر در لشکر25کربلا مجاهدتهای فراوانی نمود، این شهید بزرگوار درتاریخ 24فروردین62 در عملیات والفجر1 در منطقه شرهانی در اثر اصابت ترکش خمپاره به بدن مبارکش آسمانی شد.

فرازی از وصیتنامه شهید سیدعباس زمانی

مادر مهربان و دلیرم ، از شما استدعا دارم خود را از صبرکنندگان قرار دهی و خدا را شکر کن که ثمره ی زندگی شما در راه خدا شهید شد .

پدر و مادر عزیزم ، مرا ببخشید از اینکه نتوانستم دست شما را بگیرم و خدمتی به شما کرده تا شمّه ای از زحمات شما را جبران کنم . من فداکردن جان  در راه اسلام و دین و ناموس را ازوظایف خود می دانم .

خداوندا ! از تو می خواهم که مرا چنان کنی تا در لحظه ی اصابت تیر یا ترکش دشمن به من ٬ به جای آخ گفتن نام تو را و نام امام عزیزمان را که یاری دهنده این ملت است برزبان آورم .

همسرم ! در شهید شدن بنده ناراحت نشو ٬ چرا که عشق من به تو کم نیست . توجای خویش را در قلبم باز نمودی اما من به عشق برتر دست یافتم .

از پدرم این استدعا را دارم که اگر من شهید شدم ناراحت نباشید و ادامه دهنده ی راه من باشید .