تبلیغات
رزمندگان مهدی - ماجرای پذیرائی شهدای گلوگاه ازشهید کیانی در بهشت!!

ماجرای پذیرائی شهدای گلوگاه ازشهید کیانی در بهشت!!

14 فروردین 93-15:09

چند روز قبل از شهادت بهمن ،در یکی از پایگاههای عقبه لشکر25کربلا در اتاق عملیات بودیم.بعد از نماز صبح بهمن مرا بیدار کرد و گفت:.....

http://upload7.ir/imgs/2014-04/19777477354300184090.jpg
لشکرعرشی 25 کربلا صفحه ای از تاریخ ازیاد نرفتی این کشور است که دلاورمردانش از همین روستاها و شالیزارها و کوچه پس کوچه های شهرهای دور نزدیک بخشی ازتاریخ عظیم وتمام نشدنی دفاع هشت ساله ی این کشور امام زمان را رقم زده اند،جوانان ،نوجوانان و پیرمردانی که تاریخ ،حسرت صلابت واخلاص شان را می خورد و تکرارشان بعید به نظر می رسد،در ادامه ذکر خاطره ای از سردار شهید بهمن کیانی در ایام شهادتش ، از زبان دوست وهمرزمش رحمت الله کلبادی نژاد تقدیم مخاطبان گرامی می شود:

چند روز قبل از شهادت بهمن ،در یکی از پایگاههای عقبه لشکر25کربلا در اتاق عملیات بودیم.بعد از نماز صبح بهمن مرا بیدار کرد و گفت:خواب دیدم بچه های گلوگاه که در والفجر8 شهید شده بودند،در گلستان زیبائی دارند از من پذیرائی می کنند،از آن ساعت به بعد روحیه و رفتار بهمن به کلی تغییرکرد،به هرکس می رسید او را درآغوش می کشدی و حلالیت می طلبید.

به منطقه عملیاتی فاو رفتیم ،فرمانده لشکر آقای قربانی بعد از جلسه ای ،کیانی را به عنوان فرمانده محور عملیاتی جاده شنی کارخانه نمک معرفی کرد.

بعد از آن بهمن رو به من کرد و گفت:رحمت! اگر به مشکلی برخوردی با بیسیم با من در تماس باش ،مرا بوسید و گفت:دیگر مشکلی ندارم!  و برای توجیه فرماندهان محور رفت،در همین حین بود که خبر رسید بهمن با ترکش خمپاره 60 به شهادت رسید و خوابش تعبیر شد.

روحمان بایادش شادباذکر صلوات